E-Switch
제품 번호:
RE11131023-116
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.0127
$10.127
25
$0.95874
$23.9685
50
$0.91409
$45.7045
100
$0.86925
$86.925
250
$0.833454
$208.3635
500
$0.784149
$392.0745
1000
$0.739347
$739.347
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | Neon, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Actuator Marking | ON OFF, Vertical |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Oval - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 125 VAC |
| Series | RE1, LAMB |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Red |