Recom Power
제품 번호:
REC10-1205S/H2/M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 5V 10W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.168
$43.168
5
$42.8336
$214.168
10
$42.4973
$424.973
25
$41.1483
$1028.7075
50
$39.12442
$1956.221
100
$36.717595
$3671.7595
250
$35.9765
$8994.125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 81°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Isolation | 2 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | ECONOLINE REC10/M (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| Control Features | Enable, Active High |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 24-DIP Module |
| Efficiency | 87% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO |
| Package | Tube |
| Base Product Number | REC10-1205 |