Essentra Components
제품 번호:
REHCBS-5-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBS RIVET-EDGE 5/16"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | REHCBS |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.313" (7.95mm) 5/16" |
| Support Panel Thickness | 0.070" (1.78mm) |
| Mounting Panel Thickness | 0.047" ~ 0.105" (1.20mm ~ 2.67mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.158" (4.00mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Material | Nylon |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | REHCBS |