ebm-papst Inc.
제품 번호:
RER120-26/14/2TDP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN IMP MTRZD 120X54MM 24VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$145.4735
$145.4735
10
$130.73805
$1307.3805
25
$128.89676
$3222.419
50
$120.61067
$6030.5335
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 221.9 CFM (6.21m³/min) |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 16 ~ 32VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 6100 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | - |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 54.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 120mm Dia |
| Weight | 0.95 lb (430.91 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic, Fiberglass Reinforced |
| Series | RER120TD |
| Power (Watts) | 78 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | RER120 |