Vishay Dale
제품 번호:
RER45F10R0RC02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$49.286
$49.286
10
$43.64965
$436.4965
25
$40.1299
$1003.2475
50
$38.01786
$1900.893
100
$36.60977
$3660.977
250
$35.201642
$8800.4105
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.405" (10.29mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | Military, MIL-PRF-39009, RER45 |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |