Samtec Inc.
제품 번호:
RF047-A-92SP-M0SJ-0152
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY SMPM-2.92MM J-PL 5.984"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$133.2945
$133.2945
10
$122.3201
$1223.201
25
$117.61532
$2940.383
50
$113.69505
$5684.7525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMPM Jack |
| Ingress Protection | - |
| Color | Violet |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | RF047-A |
| Length | 5.984" (152.00mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Style | SMPM to 2.92mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 65 GHz |
| Base Product Number | RF047-A-92SP |