Walsin Technology Corporation
제품 번호:
RFDIP2510G15AT
패키지:
-
배치:
-
설명:
DIPLEXER 5-1002MHZ/1125-1675MHZ
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.40185
$4.0185
25
$0.36252
$9.063
100
$0.317395
$31.7395
250
$0.278502
$69.6255
500
$0.246107
$123.0535
1000
$0.194294
$194.294
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | RFDIP |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 5MHz ~ 1.002GHz / 1.125GHz ~ 1.675GHz |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric), 8 PC Pad |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 2.00dB / - |
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 3.70dB / - |