RG1005N-1131-C-T10
Susumu
제품 번호:
RG1005N-1131-C-T10
제조업체:
Susumu
패키지:
0402
설명:
RES SMD 1.13K OHM 1/16W 0402
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.13 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.063W, 1/16W