RG2012L-681-L-T05
Susumu
제품 번호:
RG2012L-681-L-T05
제조업체:
Susumu
패키지:
0805
설명:
RES SMD 680 OHM 0.01% 1/10W 0805
재고 : 342
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 Ohms
Series RG
Power (Watts) 0.1W, 1/10W