RG2012N-1873-W-T1
Susumu
제품 번호:
RG2012N-1873-W-T1
설명:
RES SMD 187K OHM 0.05% 1/8W 0805
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 187 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.125W, 1/8W