RG3216N-1431-W-T1
Susumu
제품 번호:
RG3216N-1431-W-T1
제조업체:
Susumu
패키지:
1206
설명:
RES SMD 1.43KOHM 0.05% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.43 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W