RG3216P-6490-W-T1
Susumu
제품 번호:
RG3216P-6490-W-T1
설명:
RES SMD 649 OHM 0.05% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 649 Ohms
Series RG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W