/ Crystals / RH100-16.000-9-1010-TR
minImg
RH100-16.000-9-1010-TR
Raltron Electronics
제품 번호:
RH100-16.000-9-1010-TR
제조업체:
Raltron Electronics
설명:
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
재고 : 5105
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Series RH100
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Raltron Electronics
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz