Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.1185
$21.1185
5
$20.9589
$104.7945
10
$20.7955
$207.955
25
$20.47098
$511.7745
50
$19.49609
$974.8045
100
$17.871495
$1787.1495
250
$17.546538
$4386.6345
500
$17.3299
$8664.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Package / Case | 16-SIP Module, 4 Leads |
| Efficiency | 74% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial), Laboratory |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 20 kV |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.77" L x 0.59" W x 0.67" H (45.0mm x 15.0mm x 17.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | ECONOLINE RHV2 (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Control Features | - |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tube |
| Base Product Number | RHV2-0505 |