Carlo Gavazzi Inc.
제품 번호:
RJ2A22A25E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SSR RELAY DPST-NO 25A 24-280V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Load Current | 25 A |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Circuit | DPST-NO (2 Form A) |
| Voltage - Load | 24 V ~ 280 V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | SSR with Integrated Heat Sink |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 24 ~ 275VAC, 24 ~ 190VDC |
| Base Product Number | RJ2A22A |