RL0510S-3R0-F
Susumu
제품 번호:
RL0510S-3R0-F
제조업체:
Susumu
패키지:
0402
설명:
RES SMD 3 OHM 1% 1/6W 0402
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 3 Ohms
Series RL
Power (Watts) 0.167W, 1/6W