RL1632R-R062-F
Susumu
제품 번호:
RL1632R-R062-F
제조업체:
Susumu
패키지:
1206
설명:
RES 0.062 OHM 1% 1/2W 1206
재고 : 23951
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 62 mOhms
Series RL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W