RL2512JK-070R056L
YAGEO
제품 번호:
RL2512JK-070R056L
제조업체:
YAGEO
패키지:
2512
설명:
RES 0.056 OHM 5% 1W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±800ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 56 mOhms
Series RL
Power (Watts) 1W