Essentra Components
제품 번호:
RLCBSRE-6-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/8"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
5
$0.3325
$1.6625
10
$0.2774
$2.774
25
$0.26106
$6.5265
50
$0.25004
$12.502
100
$0.2223
$22.23
250
$0.211166
$52.7915
500
$0.200051
$100.0255
1000
$0.188946
$188.946
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, RLCBSRE |
| Length - Overall | 0.915" (23.24mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.213" (5.40mm) |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Mounting Panel Thickness | 0.059" ~ 0.065" (1.50mm ~ 1.65mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Locking, Reverse Mounting |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RLCBSR |