Vishay Sfernice
제품 번호:
RLP0210R00FS14
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
SFERNICE FIXED RESISTORS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.1795
$8.1795
10
$7.6703
$76.703
25
$7.1592
$178.98
50
$6.30686
$315.343
100
$5.45452
$545.452
250
$4.943192
$1235.798
500
$4.602294
$2301.147
1000
$4.261377
$4261.377
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.157" Dia x 0.402" L (4.00mm x 10.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | RLP |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | RLP02 |