Laird Connectivity Inc.
제품 번호:
RM191-SM
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ U.FL SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.5175
$21.5175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 58mA |
| Serial Interfaces | I²C, SPI, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Power - Output | 15dBm |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 1Mbps |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Laird Connectivity Inc. |
| Frequency | 902MHz ~ 928MHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tray |
| Protocol | LoRa™ |
| Base Product Number | RM191 |