Schneider Electric
제품 번호:
RM35TM250MW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HARMONY, MODULAR MOTOR VOLTAGE A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$230.166
$230.166
10
$214.82065
$2148.2065
25
$207.14826
$5178.7065
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Trip Status | Energized High/Low |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | Fixed, 0.3 Sec |
| Circuit | DPST-NO (2 Form A) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | Harmony |
| Type | Phase Loss, Phase Sequence, Temperature Monitoring, Voltage Sensing AC/DC |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Trip Range | 208 ~ 480V AC |
| Mfr | Schneider Electric |
| Package | Box |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VAC/250VDC |