Vishay Sfernice
제품 번호:
RMB07513R00JS14
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 13 OHM 5% 3/4W AXIAL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 13 Ohms |
| Series | RMB |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |