RMC1/32-1471FPA
Kamaya Inc.
제품 번호:
RMC1/32-1471FPA
제조업체:
Kamaya Inc.
패키지:
1005
설명:
RES 1.47K OHM 1% 1/32W 01005
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1005
Ratings -
Resistance 1.47 kOhms
Series RMC
Power (Watts) 0.03W, 1/32W