Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RMCF0805ZT0R00
패키지:
0805
배치:
-
설명:
RES 0 OHM JUMPER 1/8W 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.0171
$0.171
25
$0.01216
$0.304
50
$0.00912
$0.456
100
$0.00684
$0.684
250
$0.005168
$1.292
500
$0.004142
$2.071
1000
$0.00305
$3.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | RMCF |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |