Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RMCF1206ZG0R00
패키지:
1206
배치:
-
설명:
RES 0 OHM JUMPER 1/4W 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.02375
$0.2375
25
$0.0171
$0.4275
50
$0.01311
$0.6555
100
$0.009595
$0.9595
250
$0.007334
$1.8335
500
$0.005871
$2.9355
1000
$0.004322
$4.322
5000
$0.003097
$15.485
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | RMCF |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |