SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
제품 번호:
RMX-354-1224G
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 350W
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | -12V |
| Voltage - Output 4 | 24V |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 10.75" L x 4.80" W x 2.50" H (27.0mm x 121.9mm x 63.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Outputs | 4 |
| Current - Output 2 | 8 A |
| Current - Output 1 | 50 A |
| Series | RMX-350 (350W) |
| Power (Watts) | 350W |
| Current - Output 4 | 3 A |
| Type | Linear |
| Current - Output 3 | 4 A |
| Efficiency | 70% |
| Mfr | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Features | Adjustable Output, Hot Swappable, Remote Sense, Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |