TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
RN73A1J470RFTD
패키지:
0603
배치:
-
설명:
RES SMD 470 OHM 1% 1/16W 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.31825
$3.1825
50
$0.16796
$8.398
100
$0.124545
$12.4545
500
$0.075335
$37.6675
1000
$0.052146
$52.146
5000
$0.043453
$217.265
10000
$0.040565
$405.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Resistance | 470 Ohms |
| Series | RN73, Holsworthy |
| Power (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | RN73A1J |