RN73H1ETTP2460B50
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 번호:
RN73H1ETTP2460B50
패키지:
0402
설명:
RES 246 OHM 0.1% 1/16W 0402
재고 : 6505
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 246 Ohms
Series RN73H
Power (Watts) 0.063W, 1/16W