RN73H2ATTD9423F100
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 번호:
RN73H2ATTD9423F100
패키지:
0805
설명:
RES 942K OHM 1% 1/8W 0805
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 942 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.125W, 1/8W