RN73H2BTTD5171D50
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 번호:
RN73H2BTTD5171D50
패키지:
1206
설명:
RES 5.17K OHM 0.5% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.17 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W