RN73H2ETTD2612C25
KOA Speer Electronics, Inc.
제품 번호:
RN73H2ETTD2612C25
패키지:
1210
설명:
RES 26.1K OHM 0.25% 1/4W 1210
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 26.1 kOhms
Series RN73H
Power (Watts) 0.25W, 1/4W