RNCF1206BTC22R0
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RNCF1206BTC22R0
패키지:
1206
설명:
RES 22 OHM 0.1% 1/3W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 Ohms
Series RNCF
Power (Watts) 0.333W, 1/3W