RNCF2010BTC1M15
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RNCF2010BTC1M15
패키지:
2010
설명:
RES 1.15M OHM 0.1% 1/4W 2010
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.15 MOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W