RNCF2512DTE562R
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RNCF2512DTE562R
패키지:
2512
설명:
RES 562 OHM 0.5% 3/4W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 562 Ohms
Series RNCF
Power (Watts) 0.75W, 3/4W