Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RNCF2512TKY10K0
패키지:
2512
배치:
-
설명:
RES 10K OHM 0.01% 1/2W 2512
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.166
$2.166
10
$1.91995
$19.1995
100
$1.466325
$146.6325
500
$1.047375
$523.6875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thin Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Temperature Coefficient | ±5ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 10 kOhms |
| Series | RNCF |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | RNCF2512T |