TE Connectivity Raychem Cable Protection
제품 번호:
RNF-150-3/16-0-SP
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 3/16" X 150M BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$478.42
$478.42
5
$461.3295
$2306.6475
10
$454.4952
$4544.952
20
$444.243275
$8884.8655
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.093" (2.36mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.010" (0.25mm) |
| Material | Fluoropolymer, Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | Thermofit RNF-150 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 492.1' (150.0m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.187" (4.75mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Solvent Resistant, Strain Resistant |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Spool |
| Base Product Number | RNF-150 |