Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.474
$8.474
5
$8.3562
$41.781
10
$8.2346
$82.346
25
$7.99216
$199.804
50
$7.74991
$387.4955
100
$7.50766
$750.766
250
$7.265524
$1816.381
500
$6.781138
$3390.569
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 3.6V |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.33" L x 0.33" W x 0.27" H (8.3mm x 8.3mm x 6.8mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 83mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Series | ECONOLINE RNM (1W) |
| Power (Watts) | 1 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 6-DIP Module, 4 Leads |
| Efficiency | 78% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | RNM-3.312 |