RNX1001K00JNLBN
Vishay Dale
제품 번호:
RNX1001K00JNLBN
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 1K OHM 5% 2.5W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 2.5W