/ Varistors, MOVs / ROV14H330K-S-2
minImg
ROV14H330K-S-2
Littelfuse Inc.
제품 번호:
ROV14H330K-S-2
제조업체:
Littelfuse Inc.
설명:
VARISTOR 33V 2KA DISC 14MM
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 29.7 V
Capacitance @ Frequency 7700 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 33 V
Varistor Voltage (Max) 36.3 V
Series -
Energy 9.5J
Package / Case Disc 14mm
Maximum AC Volts 20 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V