ROV14H680K-S
Littelfuse Inc.
제품 번호:
ROV14H680K-S
제조업체:
Littelfuse Inc.
설명:
VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 61.2 V
Capacitance @ Frequency 5100 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 68 V
Varistor Voltage (Max) 74.8 V
Series -
Energy 20J
Package / Case Disc 14mm
Maximum AC Volts 40 V
Mfr Littelfuse Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 56 V