ROX2001M10FHLB
Vishay Dale
제품 번호:
ROX2001M10FHLB
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
Axial
설명:
RES 1.1M OHM 1% 6W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 6W