TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
ROX2SG100K
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 100K OHM 2% 2W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.4579
$4.579
100
$0.19228
$19.228
500
$0.139251
$69.6255
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Metal Oxide Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±350ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | ROX, Neohm |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | ROX2 |