Nisshinbo Micro Devices Inc.
제품 번호:
RP112N351D-TR-FE
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1305
$1.1305
10
$1.00985
$10.0985
25
$0.95874
$23.9685
100
$0.787455
$78.7455
250
$0.736136
$184.034
500
$0.650522
$325.261
1000
$0.51357
$513.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Quiescent (Iq) | 100 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.25V |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 100kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 150mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | RP112x |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Protection Features | Over Current |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.28V @ 150mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | RP112 |