Hammond Manufacturing
제품 번호:
RP1135
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 4.941"L X 3.363"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.88
$9.88
5
$9.3309
$46.6545
10
$8.7818
$87.818
25
$8.23232
$205.808
50
$7.6836
$384.18
100
$7.54642
$754.642
250
$7.40924
$1852.31
500
$7.299496
$3649.748
1000
$7.134842
$7134.842
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 16.6in² (107cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 4.941" L x 3.363" W (125.50mm x 85.42mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.108" (2.74mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.165" (55.00mm) |
| Package | Bulk |