Hammond Manufacturing
제품 번호:
RP1215
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRAY 5.709"L X 4.131"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.972
$14.972
5
$14.1417
$70.7085
10
$13.31045
$133.1045
25
$12.47844
$311.961
50
$11.64643
$582.3215
100
$11.438475
$1143.8475
250
$11.230482
$2807.6205
500
$11.064099
$5532.0495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 23.6in² (152cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 5.709" L x 4.131" W (145.01mm x 104.93mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.108" (2.74mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.559" (65.00mm) |
| Package | Bulk |