Hammond Manufacturing
제품 번호:
RP1455C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ABS GRY/CL 8.642"L X 6.496"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.716
$29.716
5
$27.9718
$139.859
10
$26.22285
$262.2285
25
$24.47504
$611.876
50
$24.03785
$1201.8925
100
$23.60085
$2360.085
250
$23.251174
$5812.7935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 56.1in² (362cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 8.642" L x 6.496" W (219.51mm x 165.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP65 |
| Thickness | 0.128" (3.25mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RP |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports, Watertight |
| Height | 2.358" (59.89mm) |
| Package | Bag |
| Base Product Number | RP1455 |