Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$96.083
$96.083
5
$95.3192
$476.596
10
$94.55635
$945.5635
25
$88.45602
$2211.4005
50
$85.40576
$4270.288
100
$81.135415
$8113.5415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Isolation | 1.6 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | POWERLINE RP30-FW (30W) |
| Power (Watts) | 30 W |
| Control Features | Enable, Active High |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 6-DIP Module |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | RP30-2415 |