Nisshinbo Micro Devices Inc.
제품 번호:
RP504L121D-TR
패키지:
DFN1616-6
배치:
-
설명:
600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.35945
$13.5945
25
$1.2825
$32.0625
100
$1.09269
$109.269
250
$1.026
$256.5
500
$0.89775
$448.875
1000
$0.7695
$769.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 600mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DFN1616-6 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Function | Step-Down |
| Series | RP504x |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 2.25MHz |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | RP504 |