Nisshinbo Micro Devices Inc.
제품 번호:
RP517Z121D-TR-F
패키지:
WLCSP-8-P1
배치:
-
설명:
CONVERTER BUCK DC/DC 300 MA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.49435
$14.9435
25
$1.4098
$35.245
100
$1.20118
$120.118
250
$1.12784
$281.96
500
$0.98686
$493.43
1000
$0.817684
$817.684
2500
$0.798
$1995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 300mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | WLCSP-8-P1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.2V |
| Function | Step-Down |
| Series | RP517x |
| Package / Case | 8-XFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | RP517 |